ثبت شرکت در بحرین

ثبت شرکت در بحرین

ثبت شرکت در بحرین

کشور بحرین از آن جهت که با حاکم بودن قیمت‌های رقابتی در نظام اقتصادی خود و با دسترسی آسانی که به بازار خلیج فارس و سایر مناطق خاورمیانه دارد (بیش از 1.4 تریلیون دلار)، از ظرفیت کافی و تجربه‌ای بسیار بالا برای درک نیازهای سرمایه گذاران چه داخلی و چه خارجی برخوردار است. این کشور علاوه بر وجود زیر ساخت های پیشرفته در این خصوص، قوانین کار حمایتی را نیز در نظام حاکمیت خود به کار گرفته.
از مهم‌ترین سیاست های این کشور برای دستیابی به اهداف سند چشم انداز اقتصادی 2030 بحرین، سرمایه‌گذاری است که بتواند با اجرای آن، رقابت‌پذیری اقتصاد را در سطح کلان ملی ارتقاء بخشیده و به ایجاد فرصت‌های شغلی برای متخصصین بحرینی و ارتقاء ویژه سطح زندگی آنان کمک کند.
در زیر، با ذکر مثالی برای شما از مزایای مهم و جذاب ثبت شرکت در بحرین به منظور فعالیت در بخش تجارت و سرمایه گذاری منطقه‌ای خواهیم گفت:
بحرین با قرار گرفتن در قلب استراتژیک ناحیه خلیج فارس، امکان ورود و دستیابی به هر بازاری را در منطقه خاورمیانه (راه های زمینی، دریایی یا هوایی) سریع، اقتصادی و بسیار مقرون‌به‌صرفه می‌سازد؛ بعنوان مثال اگر بخواهید با اتومبیل خود از بحرین به عربستان سعودی عزیمت کنید، این کار تنها در کمتر از یک ساعت مقدور خواهد بود.
از دیگر مزایای اقتصادی سرمایه گذاری و ثبت شرکت در بحرین، دسترسی به مرکز تجاری ریاض در کمتر از چهار ساعت است. همچنین از مسیر هوایی می‌توان در کمتر از یک ساعت به امارات متحده عربی رسید؛ سفر به کشور قطر تنها در بیست و پنج دقیقه امکان‌پذیر است.
پس از آنکه خلیفه بن سلمان بندر خود را در آوریل 2009 در این کشور تاسیس مرد، بحرین به مرکز اصلی عملیات حمل و نقل دریایی تبدیل شد. این کشور به منظور حفظ امنیت در محیط کار که  با  قانون لغو مالیات برای شرکت های خصوصی و از  طریق ساز و کار تعهد پادشاهی صورت گرفت، توانست خود را لیبرال ترین و‌ آزاد ترین در منطقه برای حرکت سرمایه، معرفی کند که از این حیث، در میان کشورهای خاورمیانه در رده نخست قرار گرفت.
این کشور، بر خلاف تمامی کشورهای منطقه، فرصتی بی نظیر را برای بیگانگان در اختیار قرار داده تا بتوانند دارایی های تجاری خود را که اغلب شامل املاک و مستغلات می‌باشند در بیشتر بخش‌های اقتصادی بکار گیرند و با آن سرمایه‌گذاری مستقیم انجام دهند. قبل از آنکه بخواهیم امتیازات ثبت شرکت در بحرین را مفصل بررسی کنیم به شما سرمایه گذار و خواننده محترم پیشنهاد می‌کنیم چنانچه مایل به ثبت شرکت و کسب اقامت کاری و مهاجرت به کشور فرصت ها یعنی بحرین هستید، نیاز دارید تا علاوه بر مشاوره همه جانبه و کسب آگاهی بیشتر در این خصوص، یک موسسه حقوقی و ثبتی را برای ادامه مسیر خود برگزینید. ما به شما این اطمینان را خواهیم داد تا در موسسه حقوقی مهرگان در آغاز و ادامه این مسیر یاریگرتان باشیم. کافی است با شماره تلفن 02144231712 تماس حاصل فرمائید.

ثبت شرکت در بحرین

ثبت شرکت در بحرین موسسه ثبتی و حقوقی مهرگان، مشاوره رایگان: ۰۲۱۴۴۲۳۱۷۱۲

فرصت های ثبت شرکت در بحرین

با اینکه بخش اعظم بودجه و اعتبارات دولتی بحرین به منابع نفت و گاز یا انرژی بسیار وابسته است اما اقتصاد بحرین انواع دیگری را شامل می‌شود که در ادامه این مقاله با نسبت سهم بخش های مختلف اقتصادی به تولید ناخالص داخلی این کشور آشنا خواهیم شد.
دولت بحرین نیز همانند سایر کشورها درصدد آن است که سرمایه گذاری خارجی را در تعدادی از بخش های حیاتی است جذب کند. این بخش‌ها اغلب شامل موارد زیر هستند:
1. بخش گسترده ارائه خدمات مالی
2. گروه صنایع گوناگون
3. املاک و مستغلات
4. ارائه خدمات لجستیکی به مراکز داخلی و خارجی
5. بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات
6. سرمایه گذاری در حوزه استارتاپ و نوآوری (دانش بنیان)
دولت بحرین در دهه‌های اخیر سعی کرده گام های بلندی را برای سرمایه گذاری در فناوری مالی (Fintech) بردارد. حاکمیت این کشور در راستای تحقق و تامین آینده بهتر و پایدار برای همگان، تلاش های خود را بر هدایت منطقه خلیج فارس در حوزه اقتصاد دیجیتال به منظور رشد اقتصادی متمرکز کرده است.

خدمات مالی

اگر بخواهید در بحرین از کلیه خدمات بانکی و مالی بهره مند شوید بایستی بدانید که استفاده از این خدمات منوط به تنظیم، تایید و کنترل مستقیم بانک مرکزی بحرین (با نماد اختصاری CBB) است. بحرین یک پلتفرم یا بسته مختص به قوانین و مقررات یکپارچه برای سامان دهی و نظارت بر این بخش ترتیب داده و با این مکانیزم سعی کرده تا بیش از 400 بانک و موسسه مالی را ترغیب کند تا دفتر مرکزی خود را در بحرین تاسیس کنند.
بحرین با میزبانی از 24 بانک اسلامی پایتخت جهانی بانک ها و موسسات مالی اسلامی نام‌گذاری می‌شود. عموما بانک مرکزی بحرین موضوعات نظارتی خود را بصورت بخش نامه ابلاغ می‌کند. این موضوعات به شش بخش جداگانه تقسیم می‌شوند که هر یک به نوبه خود، بخشی از سیستم مالی را توصیف و سامان می‌بخشد.
بخش یا پوشه Directions به شرایط لازم برای صدور مجوز و نظارت بر آن ها می‌پردازد و جنبه هایی از شرایط زیر را در بر می‌گیرد:
1. قوانین موضوعه و آیین نامه صدور مجوز
2. بخش برآورد میزان کفایت سرمایه
3. نحوه مدیریتریسک
4. توضیف رفتارهای تجاری و بازار
5. نحوه گزارشگری و آمار برداری
6. ملزومات مرتبط با افشای اطلاعات شرکت های مالی و صنعتی و مراحل اجرای آن‌ها

فعالیت های مجاز توسط مجوزها

 1. اجازه فعالیت در بخش بانکی
 2. شمول کلیه خدمات مالی با ریشه اسلامی
 3. امورات مرتبط با بیمه
 4. امورات مرتبط با بازارهای مالی مانند بورس
 5. تاسیس و الزامات فعالیت در صندوق هایسرمایه گذاری
 6. فعالیت مجاز در گروه صنعت

بحرین به دلیل قرار گرفتن در قلب بازارهای کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس و بهره مندی از این موقعیت، گردش سرمایه معادل با بیش از 1.4 تریلیون دلار دارد که وجود این پتانسیل تکرار نشدنی سبب شده تا بحرین را به مکانی ایده آل و جذاب به منظور تامین نیازهای روز افزون کشورهای حوزه خلیج فارس برای کالاهای تولیدی تبدیل کند.

خدمات لجستیکی

بحرین تمایز خود را با دارا بودن یک جایگاه فوق ایده آل در منطقه خاورمیانه در زمینه ارائه خدمات لجستیکی به انواع شرکت ها بدست آورده چرا که تعدادی از شرکت های مطرح و مشهور بین المللی، بحرین را مقصدی مناسب برای تاسیس شعبه منطقه‌ای خود انتخاب کرده اند. این موقعیت از عوامل زیر سرچشمه می‌گیرند:
1. دسترسی آسان به اقتصادهای درحال رشد یا نوظهور منطقه خلیج فارس،
2. بحرین، مسافت بسیار کوتاهی با مراکز اصلی اقتصادی منطقه خلیج فارس دارد و صاحب یک شبکه گسترده، پویا و پیچیده در حوزه حمل و نقل جاده‌ای و دریایی و هوایی است،
3. بحرین توافق های دو جانبه‌ای بسیار زیادی را از جمله با بیش از 60 کشور در سراسر جهان (در بحث اقتصاد و تجارت آزاد) منعقد کرده است و این روند همچنان ادامه دارد.

استانداردهای مشخص شده برای شرکت های کوچک و متوسط

این کشور، استاندارد‌هایی را برای شرکت های کوچک و متوسط  وضع کرده که در زیر به آن‌ها اشاره خواهیم کرد:

سیستم سوابق تجاری

وزارت صنعت، تجارت و جهانگردی بحرین به جهت آنکه به مدیریت بهتر سوابق تجاری و استخراج آن‌ها برای سرمایه گذاران بپردازد، سیستم نوین و کارآمدی را برای صدور سوابق تجاری (در قالب یک سامانه یکپارچه) بصورت شبانه روزی و بدون تعطیلی راه اندازی کرده است.
این سامانه یکپارچه قادر است تا کلیه خدمات و اطلاعات الکترونیکی مورد نیاز در عرصه اطلاع از قوانین، دستورالعمل‌ها و نیز رویه های لازم برای بدست آوردن تک‌تک سوابق تجاری در بحرین را برای بیش از 1800 فعالیت تجاری در اختیار عموم قرار دهد. این سیستم، امکاناتی را نظیر تهیه لیست که شامل روش‌های لازم به جهت آغاز تمرین برای راه اندازی یک فعالیت تجاری است به همراه الزامات بالادستی سازمان‌های صدور مجوز ذیربط در اختیار سرمایه گذاران قرار می‌دهد.

گزینه های متعدد تسهیلاتی

بحرین همچنین گزینه‌های گسترده‌ای را برای استفاده از وام‌ها و تسهیلات تجاری برای عموم سرمایه گذاران داخلی، منطقه‌ای و بین المللی از طریق بسیاری از بانک ها و موسسات مالی سنتی و اسلامی در پیش روی سرمایه گذاران قرار داده است. اخذ اعتبار همچنین از طریق ارگان هایی چون بانک توسعه بحرین و بورس اوراق بهادار این کشور امکان‌پذیر است.

بانک توسعه بحرین

بانک توسعه بحرین در اصل برای پاسخگویی به نیازهای مالی بنگاه های کوچک و متوسط و ارائه خدماتی از این دست به آن‌ها تاسیس شده که با اجرای این سیاست، اهدافی چون ترغیب و تسریع توسعه پروژه های متوسط ​​و کوچک را در بخش های صنعتی یا خدمات را دنبال می‌کند.
این بانک دولتی کمک های نقدی خود را برای سرمایه گذاران فعلی یا علاقه‌مندان به کارآفرینی و مجریان پروژه‌های جدید منظور در اختصاص می‌دهد. بانک توسعه بحرین این وام ها را با نرخ های بسیار پایین و رقابتی به همراه خدمات مشاوره‌ای و آموزشی (از طریق سیاستی به نام برنامه توسعه کار آفرینان) اعطا می‌کند.
در صورتی که شرایط خاص به هر دلیلی چون کمبود منابع مالی برای خدمات این بانک مقدور نباشد (مانند امکان ارائه آموزش و اشتغالزایی برای تعدادی از شهروندان بحرینی)، شرکت‌های خارجی با ورود خود به این عرصه حق تامین جزئی از اعتبارات را دارند.

بورس اوراق بهادار بحرین

بورس اوراق بهادار بحرین با ورود به عرصه سرمایه گذاری فرصتی را برای سرمایه گذاران فراهم می‌کند تا بتوانند در صورت دارا بودن شروط مندرج در لیست، سرمایه مورد نیاز خود را از طریق سهام تحصیل کنند.
بانک مرکزی بحرین قادر است استاندارد های بین المللی را به بازار اعمال کند. آن‌ها را می‌توان در موارد زیر خلاصه نمود:
1. به منظور بهبود شفافیت در بازار، افشای اطلاعات را اجباری می‌کند
2. نظارت مستمر، جدی و ساختاری بر بورس کالا
3. تسریع و بهبود روند تسویه حساب ها
4. سالم سازی فرآیندهای مالی سیستم‌های سپرده گذاری
5. تصویب قوانین و پروتکل ها شرکت های کارگزاری و سازندگان بازار

مزایای ثبت شرکت در بحرین

از مهم ترین مزایای ثبت شرکت در بحرین هزینه های پایین آن است که با پرداخت کمترین نرخ اجاره در منطقه (ادارات و اراضی صنعتی)، به تلفیق همزمان خصوصی سازی و ارائه خدمات عمومی پرداخته (این امر مستقیما بر هزینه های برق، آب و گاز تاثیر گذاشته)، که سبب رقابتی شدن بازار شده و از این رهگذر روی دستمزد کارگران تاثیر قابل توجهی گذاشته است.
مزایای قابل توجه دیگری که دولت بحرین به سرمایه گذاران خود اعطا می‌کند شامل:
1. آزادی عمل در انتقال سود و سرمایه یا اسکان مجدد
2. اختیار کامل درواردات یا صادرات ارزهای داخلی و خارجی
3. تخفیف مالیات بر درآمد
4. برگشت سریع و قابل توجه سود حاصل از سرمایه
5. بهره مندی از اختیار کامل در خرید و فروش
املاک و مستغلات
6. قابل توجه بودن بهرهسود توزیعی شرکت
نکته: بحرین به تبعه خارجی خود را مجاز می‌داند تا بتوانند اغلب فعالیت های خود را به طور 100 درصدی و کامل انجام دهند.

مزایای ثبت شرکت در بحرین

ثبت شرکت در بحرین موسسه ثبتی و حقوقی مهرگان، مشاوره رایگان: ۰۲۱۴۴۲۳۱۷۱۲

مدارک ثبت شرکت در بحرین

در طی قانون جدیدی که در بحرین، به منظور تشویق هرچه بیشتر سرمایه گذاران حوزه خلیج فارس و بطور کل، خارجی‌ها تصویب شد، آن‌ها قادر خواهند بود تا شرکت خود را با سرمایه باور نکردنی تنها 100 دینار افتتاح کنند.
نکته: بهتر است بدانید که تا پیش از این، سرمایه لازم برای تاسیس شرکت در بحرین 20،000 دینار بود.
مدارک ثبت شرکت در بحرین:
1. تقاضانامه ثبت نمایندگی در یکی دفاتر اسناد رسمی
2. گزارش احراز هویت شخص متقاضی از سفارت ایران و سفارت بحرین
3. اسکن از گذرنامه
4. شرحی مختصر از سوابق و زندگی‌نامه هر یک از اعضاي موسس
5. پرینت صورت حساب های بانکی هر یک از اعضای موسس

هزینه ثبت شرکت در بحرین

 1. هزینه های دفتری مندرج در توافق نامه تاسیس شرکت
 2. مبلغی معادل 150 تا 500 دینار بابت اجاره دفتر بطور موقت برای ابتدای تاسیس که این هزینه برای دفاتر کوچکتر به میزان 1500 دینار در سال کاهش می‌یابد.
 3. مبلغی معادل 100 دینار بعنوان سپرده سرمایه شرکت
هزینه ثبت شرکت در بحرین

ثبت شرکت در بحرین موسسه ثبتی و حقوقی مهرگان، مشاوره رایگان: ۰۲۱۴۴۲۳۱۷۱۲

ثبت شرکت LLC در بحرین

تعرفه مالیات بر درآمد شرکت LLC در بحرین به میزان باور نکردنی صفر درصد است. البته باید خاطرنشان کرد که این مزیت برای شرکت‌های فعال در حوزه نفت شامل نخواهد شد. در واقع می‌توان گفت که در بحرین هیچ نوع مالیات دیگری برای شرکت وضع نشده اما با این وجود نباید فراموش کرد که تاسیس یک شرکت در بحرین همچنان مشروط به پرداخت هزینه است و پروسه ثبت آن می‌تواند به لحاظ زمانی حتی تا دو الی سه هفته به درازا بیانجامد ولی با این حال باید گفت که در مقایسه با امارات متحده عربی، ثبت شرکت در بحرین بهترین گزینه در منطقه تلقی می‌شود.
جا دارد در اینجا اضافه کنیم که ثبت شرکت LLC در بحرین بطور گسترده مورد حمایت فعالان اقتصادی و استفاده آن‌ها قرار گرفته با این وجود، چنانچه یک شرکت با مالکیت اتباع خارجی تمایل دارد تا در گروه صنعتی و تولیدی یا امور خدماتی به فعالیت و سرمایه گذاری بپردازد، مختار است تا مالکیت آن را به طور صد در صدی از آن خود کند. در عین حال، نباید از اخذ مجوز های دولتی باید غافل بماند چرا که مطابق قوانین و در غیر اینصورت فقط ۴۹ درصد از سهام آن شرکت به تبعه خارجی تعلق خواهد گرفت.

ویژگی های کلیدی شرکت LLC در بحرین

ویژگی های کلیدی شرکت LLC در بحرین
ویژگی های کلیدی شرکت LLC در بحرین
ویژگی های کلیدی شرکت LLC در بحرین
ویژگی های کلیدی شرکت LLC در بحرین

مزایای ثبت شرکت LLC در بحرین

 1. برخورداری از مالکیت صد درصدی برای کلیه اتباع خارجی
 2. برخورداری از نرخ مالیات صفر درصدی برای صاحبان شرکت
 3. حذف کامل مالیات بر درآمدهای فردی
 4. انتظار بازگشت سرمایه بطور 100 درصد بعلاوه سود حاصل از آن
 5. بهره مندی از سامانه های نوین ارتباطی و زیرساخت های مدرن
 6. استفاده ارزان و فراوان از انرژی بدلیل وجود منابع نفتی سرشار
 7. ارائه خدمات پشتیبانی با کیفیت توسط مقامات محلی
 8. امکان تهیه و ثبت مالکیت اموال غیر منقول برای اتباع خارجی
 9. بحرین دارای یک مقصد ایده آل به لحاظ جغرافیایی برای کسب و کار در عرصه بین المللی است

مراحل ثبت شرکت در بحرین

اگر به دنبال سرمایه گذاری در بحرین و ثبت شرکت در این کشور هستید می‌بایست مراحل زیر را جهت ثبت شرکت در بحرین از هم اکنون طی کنید:
1. آماده سازی اسناد و مدارک
2. تنظیم قرارداد ثبت شرکت
3. پرداخت هزینه های جاری
4. تنظیم و تحویل اسناد و مدارک
5. طی شدن مدت زمان ثبت شرکت
6. ارائه اسناد ثبتی به متقاضی

ثبت شرکت در بحرین 4

ثبت شرکت در بحرین موسسه ثبتی و حقوقی مهرگان، مشاوره رایگان: ۰۲۱۴۴۲۳۱۷۱۲

محدودیت های خاص برای سرمایه گذاران خارجی

در کشور بحرین بخش هایی هستند که در آنها امکان تعلق مالکیت صد درصدی یک برنامه تجاری جهت اتباع خارجه وجود ندارد چرا که به لحاظ لجستیک و پشتیبانی می‌بایست بیشتر مورد توجه دولت قرار گیرند. بعنوان نمونه می‌توان بخش هایی چون ساخت و ساز، مطبوعات و انتشارات، اجاره وسایط نقلیه مانند خودروی سواری یا موتور سیکلت، صیادی و ماهیگیری، عملیات تأمین نیروی انسانی خارجی، خدمات حمل و نقل زمینی مسافران و کالاها و بخش خاصی از تجارت را نام برد. مشاغل کوچک در این کشور شامل تامین نیروی انسانی خارجی، تاسیس و مدیریت آژانس های تجاری و برخی خدمات حوزه املاک و مستغلات می‌باشد.
با این جود استثنایی هم وجود دارد. اگر حاکمیت و سیاست‌گذار تصور کنند که چنین سرمایه هایی برای کشور سود به همراه داشته و سبب توسعه اقتصادی کشور شوند امکان معافیت وجود دارد. در این صورت دولت این اجازه را به شخص خارجی می‌دهد تا در بخش های خاص نیز سرمایه گذاری کنند. با در نظر داشتن موارد فوق، همچنان بخش های زیادی از گروه صنعت مانند فناوری و ساخت در این کشور وجود دارند که سرمایه گذاری خارجی در آن ها را بطور صد در صد مجاز نمی‌دانند؛ اگرچه باید در نظر داشت که بهتر است این موارد را جداگانه بررسی کرد چرا که ممکن است محدودیت آن‌ها ناشی از ملاحظات دیگری باشند.

سرمایه گذاری در بحرین به صورت مشترک

درصورتی که یک سرمایه گذار خارجی قصد داشته باشد تا صرفا از طریق معرفی محصولات خود و بدور از تاسیس شرکت، به بازار بحرین راه پیدا کند دولت این امکان را برای او در نظر گرفته تا نماینده‌ای را (باید یک فرد بحرینی یا یک نهاد یا شرکت بحرینی باشد) از جانب خود در آن کشور منصوب نماید. روابط فی‌ما‌بین آن‌ها باید با قانون آژانس‌های تجاری بحرین مطابق باشد. این به آن معناست که این قانون به نماینده اجازه می‌دهد تا با استفاده از مزایای حقوقی و شهروندی خود اقدام به ثبت یک نمایندگی کند.
قوانین بحرین این اجازه را می‌دهند تا سرمایه گذاران بتوانند به یک توافق مشترک با نماینده خود برسند. این جریان‌های از جنس بازار معمولاً تحت عنوان قرارداد سرمایه گذاری در بحرین ساماندهی می‌شوند. قراردادهای مشترک سرمایه گذاری عموما ضامن حقوق و تعهدات طرفین هستند همچنان که در مضامین خود نحوه عملکرد یک شرکت را توصیف می‌کنند و تقسیم سود و زیان شرکت را بطور قانونی برای امضاءکنندگان الزام آور قرار می‌دهند.
محبوب ترین نوع تجارت در حیطه کسب و کارهای مشترک بحرین، تاسیس یک شرکت با مسئولیت محدود است و می‌توان با چینش و طرح یک برنامه تجاری برای چنین شرکت هایی (بسته به فعالیت تجاری شرکت) به یک تجارت مشترک آسان و بی دغدغه دست پیدا کرد. معمولا روابط طرفین، توسط اسناد قانونی شرکت و توافقات حاصل شده و مندرج در قرارداد سرمایه گذاری مشترک تنظیم و هدایت می‌شوند. این توافق نامه‌ها تنها در مواردی که مغایر با قوانین پایه کشور بحرین نباشند از ضمانت اجرا برخوردارند.

سخن پایانی

در این جستار با بررسی موقعیت اقتصادی و استراتژیک کشور بحرین در خصوص فرصت های سرمایه گذاری در آن، خدمات مالی، فعالیت های مجاز با اخذ مجوز، خدمات لجستیکی، سیستم استعلام سوابق تجاری، گزینه های متعدد تسهیلاتی، بانک توسعه بحرین، بورس اوراق بهادار بحرین، مزایای ثبت شرکت در بحرین، مدارک لازم جهت ثبت شرکت در بحرین و نیز به تعریف استانداردها برای شرکت های کوچک و متوسط پرداخته شد.
همچنی، مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در بحرین، هزینه ثبت شرکت در بحرین، ثبت شرکت LLC در بحرین، ویژگی های کلیدی شرکت LLC در بحرین و مزایای آن،  مراحل ثبت شرکت در بحرین، محدودیت های خاص برای سرمایه گذاران خارجی، سرمایه گذاری در بحرین به صورت مشترک به تفصیل شرح داده شدند.
بطور کلی باید گفت کشور بحرین بدلیل برخورداری از موقعیت مرغوب اقتصادی در منطقه و همچنین اعطای تسهیلات متعدد مالی و رفاهی به کلیه سرمایه گذاران علی‌الخصوص تولید کنندگان و شرکت های مختلف، امروزه مقصد بنگاه های مالی بیشماری در ناحیه خلیج فارس و خاورمیانه به حساب آمده و آن‌ها بطور گسترده از این کشور در کنار مراکز مطرحی همچون امارات متحده عربی در جهت اهداف شغلی و کسب و کار استقبال می‌کنند. اگر شما نیز با خواندن این مطالب به ثبت شرکت و سرمایه گذاری در کشور بحرین و استفاده از مزایای بیشمار آن همچون مالیات صفر درصدی اشتیاق پیدا کرده‌اید، می‌توانید از هم اکنون و به راحتی مقصد آینده شغلی خود را در بحرین انتخاب کنید. جهت تمایل به ثبت شرکت در بحرین، کافی است تا با یک مشاور آگاه و متخصص در این زمینه گفتگو کنید و این خدمت را از موسسه ثبتی و حقوقی مهرگان با اطمینان بسیار دریافت نمائید یا امور ثبت شرکت در بحرین را به ما بسپارید. کافی است با شماره تلفن 02144231712 تماس حاصل فرمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.