ثبت شرکت در شیراز

ثبت شرکت در شیراز

ثبت شرکت در شیراز

اگر مایل به ثبت شرکت در شیراز هستید و زمان کافی برای مراجعه به اداره ثبت شرکت شیراز ندارید، ثبت شرکت قانونی خود را در شیراز  به مؤسسه ثبت مهرگان بسپارید.  ثبت شرکت بسیار امری مهم است.
با ثبت شرکت در شیراز، اشخاص حقیقی با ماهیت حقیقی به اشخاص حقوقی تبدیل می‌شوند و امروزه شرکت‌های دارای اعتبار قانونی و حقوقی جایگاه شایسته‌ای دارند. به همین دلیل، شرکت‌هایی که ثبت نام می‌کنند و شماره ثبت می‌گیرند، برای مشتریان معتبرتر و ارزشمندتر هستند.
توسعه تجارت و کار قانونی بدون شرکت بی‌معنی است. با ثبت شرکت در شیراز بیزینس خود را رسماً به دیگران معرفی می‌کنید و با داشتن شرکت، قراردادهای بهتری دارید.
موضوع و نام شرکت یکی از مهم‌ترین تصمیمات برای شروع است، البته متقاضیان باید توجه داشته باشند که موضوع شرکت به بهترین وجه توسط کارشناسان تعریف می‌شود. همچنین باید نام شرکت و شرایط را با دقت انتخاب کنید.
مؤسسه حقوقی ثبت مهرگان با چندین سال سابقه ارائه دهنده خدمات ثبت شرکت در ایران بوده و فعالیت خود را بر ارائه خدمات ثبت در کوتاه‌ترین زمان ممکن و جلب رضایت مشتریان متمرکز کرده است. جهت دریافت مشاوره رایگان با شماره روبه‌رو تماس حاصل فرمایید. 02144231712

ثبت شرکت در شیراز

ثبت شرکت در شیراز موسسه ثبتی و حقوقی مهرگان، مشاوره رایگان: ۰۲۱۴۴۲۳۱۷۱۲

آشنایی با جغرافیای صنعتی و اقتصادی شهر شیراز

شیراز مرکز و پرجمعیت‌ترین شهر استان فارس است. آب و هوای عالی و جاذبه‌های گردشگری منحصر به فرد باعث رونق مداوم صنعت گردشگری در این شهر شده است. فرودگاه بین‌المللی شیراز یکی از مقاصد اصلی گردشگران خارجی است که به ایران سفر می‌کنند. مسافران ایرانی نیز برای رفتن به آرامگاه حافظ و سعدی و دیدن خانه‌ها، باغ‌ها و مساجد بسیار زیبا به این شهر سفر می‌کنند. ثبت مشاغل در شیراز در حوزه خدمات و فعالیت‌های رفاهی در سال‌های اخیر افزایش چشمگیری داشته است. صنایع دستی اصیل و بسیار متنوع این شهر نیز مورد توجه همه بازدیدکنندگان قرار گرفته است. کفی‌های شیراز نه تنها در بازار وکیل بلکه در بازارهای بین‌المللی نیز مخاطبان زیادی دارد. این شهر همچنین میزبان چندین دانشگاه بزرگ ایران با دانشجویانی از سراسر ایران و کشورهای مختلف است. با توجه به پویایی این شهر، راه اندازی کسب و کار در شیراز یکی از گزینه‌های اصلی بسیاری از فعالان کسب و کار محسوب می‌شود.

قوانین ثبت شرکت در شیراز

(sherkat.ssaa.ir) اداره کل ثبت شرکت‌ها و مؤسسات غیرتجاری و مرجع رسمی ثبت شرکت‌ها در شیراز می‌باشد. کلیه مراحل تشکیل شرکت زیر نظر این دفتر انجام می‌شود. این اداره تحت نظارت سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و وابسته به قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران می‌باشد. کلیه استانداردها، بخشنامه‌ها، آیین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌ها در این زمینه از طریق این ارگان اطلاع رسانی می‌شود. بر این اساس اگر قصد انجام تجارت قانونی در استان فارس و شهر شیراز را دارید، باید شرکتی متناسب با فعالیت خود ایجاد کنید تا در قانون به رسمیت شناخته شوید. لازم به ذکر است قوانین ثبت مشاغل در شیراز و فارس هیچ تفاوتی با سایر شهرها و استان‌های کشور ندارد.

قوانین ثبت شرکت در شیراز

ثبت شرکت در شیراز موسسه ثبتی و حقوقی مهرگان، مشاوره رایگان: ۰۲۱۴۴۲۳۱۷۱۲

مزایای ثبت شرکت در شیراز

مزایای ثبت کسب و کار در شیراز باعث شده است که افراد برای فعالیت‌های ساختاریافته و هدفمند برای دریافت مجوز ثبت کسب و کار در شیراز و بهره‌مندی از مزایای بی‌شمار اقدام کنند. یکی از مزیت‌های اصلی ثبت شرکت در شیراز عبارت است از:
1- مؤسسه یا شرکت شما می‌تواند به صورت رسمی و قانونی فعالیت کند و مشکلات پیش آمده در طول فعالیت خود را به صورت ساده و قانونی حل کند.
2- در شرکت می‌توانید این کار را انجام دهید وظایف و مسئولیت‌های خود را بین چند نفر تحت عنوان شریک تقسیم کنید تا راحت‌تر و سریع‌تر کار کنید.
3- نهادها و دولت به اشخاص حقوقی اعتماد بیشتری خواهند داشت.
4- کمک‌های دولتی به اشخاص حقوقی افزایش خواهد یافت.
5- شرکت یا مؤسسه می‌تواند در مناقصات و مزایده‌های سایر شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف شرکت کند.
6- شرکت یا مؤسسه می‌تواند از سایر مؤسسات داخلی و حتی خارجی نمایندگی رسمی دریافت کند.
7- مشتریان به شرکت‌ها اعتماد بیشتری دارند و به اطلاعیه‌های شرکت توجه بیشتری می‌کنند و برای حمایت از آن‌ها به شرکت‌ها متکی هستند.
8- وام‌ها، اعتبارات و تسهیلات سایر شرکت‌ها مورد استفاده و بهره برداری قرار می‌گیرد.

هدف از ثبت شرکت در شیراز

افراد و گروه‌ها شرکتی را که می‌خواهند توسعه دهند و فعالیت و تجارت خود را سازماندهی کنند، ثبت می‌کنند. این مشکل در همه شهرهای کشور ما وجود دارد و می‌توان گفت که تعداد درخواست‌های ثبت کسب و کار بستگی به میزان فعالیت ساکنان شهرها در حوزه اقتصادی و همچنین جمعیت آن‌ها دارد. ثبت کسب و کار در شیراز فرصت مناسبی برای افزایش فعالیت‌های اقتصادی و درآمدزایی است؛ زیرا این شهر دارای جمعیت و تنوع نژادی زیادی است و فعالان اقتصادی بسیاری را در خود جای داده است.
همان‌طور که گفته شد، افراد زیادی در شیراز هستند که در شیراز شرکت ثبت کرده‌اند؛ اما متأسفانه برخی از افراد در ثبت شرکت خود تردید می‌کنند و فکر می‌کنند نیازی به ثبت شرکت نیست؛ اما باید گفت که این تصور کاملاً نادرست و غلط است، زمانی که فردی شرکت خود را ثبت می‌کند در واقع به فعالیت‌های او ارزش قانونی می‌دهد و علاوه بر آن اعتماد افرادی که از این شرکت خدمات دریافت می‌کنند را افزایش می‌دهد.

هدف از ثبت شرکت در شیراز

ثبت شرکت در شیراز موسسه ثبتی و حقوقی مهرگان، مشاوره رایگان: ۰۲۱۴۴۲۳۱۷۱۲

مدارک جهت ثبت شرکت در شیراز

 1. کپی از شناسنامه و کارت ملی کلیه مدیران و سهام‌داران
 2. وارد کردن آدرس، کد پستی و شماره تلفن هر یک از اعضا
 3. ارسال آدرس و کد پستی شرکتی که در شرف تأسیس است
 4. تکمیل فرم تأیید نام با اولویت آن
 5. اجازه کار در موضوعاتی که نیاز به مجوز دارند
 6. خاتمه و امضای اسناد از سهام‌داران

شرایط و هزینه ثبت شرکت‌ها در شیراز

 1. در فرایند ثبت کسب و کار باید به چند نکته توجه کرد، تکمیل و آماده سازی کلیه مدارک مربوط به ثبت نام ضروری است.
 2. هزینه ثبت مشاغل در شیراز به دو صورت هزینه‌های دولتی و غیردولتی است، در اینجا ما هزینه‌های دولت را در اختیار شما قرار می‌دهیم.
 3. در هنگام ثبت شرکت توجه داشته باشید که گاهی اوقات باید هزینه‌ای پرداخت کنید، این هزینه بسته به تعداد اعضا، فعالیت شرکت و نوع شرکت متفاوت است.
 4. هزینه‌های اصلی ثبت نام شامل: هزینه‌های ثبت کسب‌وکار در اداره ثبت کسب‌وکار، هزینه‌های ابطال تمبر سرمایه، هزینه‌های وکالت ثبت کسب‌وکار، هزینه‌های پست، هزینه‌های آگهی روزنامه رسمی و هزینه‌های ثبت و آگهی در روزنامه‌های کثیرالانتشار است.
 5. اگر با بررسی کارشناسان اداره ثبت شرکت‌ها در زمان ارائه اظهارنامه مشخص شود که ثبت تجاری دارای ایرادات اسنادی است، وقت خود را تلف می‌کنید؛ بنابراین زمان ثبت نام برای شرکت متفاوت است، اما 10 تا 30 روز کاری برای ثبت در نظر گرفته می‌شود.
 6. شما می‌توانید مدارک خود را طبق لیست درج شده توسط مؤسسه ثبت مهرگان تکمیل نمایید.
 7. طبق قانون تجارت سرمایه ثبت شده شرکت‌ها نمی‌تواند کمتر از 100000 تومان و سهام‌داران از 2 نفر کمتر باشد (شرکت با مسئولیت محدود).

انواع ثبت شرکت‌ها در شیراز

ثبت شرکت مسئولیت محدود در شیراز

با گسترش فعالیت‌های تجاری، برداشتن گامی استوار و مؤثر در این زمینه امری بسیار مهم است و ثبت شرکت با مسئولیت محدود در شیراز یکی از اولین گام‌ها در این زمینه می‌باشد. ثبت شرکت با مسئولیت محدود شیراز با حداقل دو نفر شریک بالای 18 سال که باید عضو هیئت مدیره نیز باشند تشکیل می‌شود.
توجه داشته باشید که انتخاب مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره در شرکت با مسئولیت محدود الزامی است و حداقل درصد سرمایه تعیین شده برای شرکت با مسئولیت محدود 100000 تومان می‌باشد و این سرمایه نباید به حسابی واریز شود.

مدارک لازم و ضروری برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود در شیراز

 1. دو نسخه از اساسنامه توسط خود سهام‌داران پر و امضا شود.
 2. تکمیل و امضای اظهارنامه شرکت سهامی خاص در دو نسخه توسط کلیه سهام‌داران.
 3. ارائه دو نسخه صورت‌جلسه مجمع عمومی مؤسسین با امضای شرکا و بازرسان آن‌ها
 4. اولین مدیران و بازرسان را شناسایی کنید و سمت مدیریت و بازرسی را از آن‌ها تحویل بگیرید.
 5. کپی برابر با اصل شناسنامه کلیه مدیران، سهام‌داران و بازرسان
 6. کپی برابر با اصل کارت ملی هوشمند کلیه سهام‌داران، بازرسان و اعضای هیئت مدیره (در دفاتر اسناد رسمی شیراز یا استان فارس)
 7. ارائه صورت‌حساب بانکی مبنی بر پرداخت حداقل 35% از سرمایه اولیه شرکت

ثبت مؤسسه غیر تجاری در محدوده ثبتی شیراز

برای تأسیس مؤسسه غیرتجاری در شیراز ابتدا لازم است با مفهوم مؤسسه آشنا شوید. شرکت‌های تجاری در راستای فعالیت‌های تجاری و بازرگانی به موجب قانون تأسیس می‌شوند، بنابراین امکان بهره‌برداری از اشخاص حقوقی برای شرکت‌هایی که در زمینه‌های غیرتجاری مانند آموزش فعالیت می‌کنند میسر نبوده است. مؤسسات غیرتجاری از این امر پدید آمدند. شرایط و مراحل ثبت مؤسسه غیرتجاری تقریباً مانند شرکت‌های تجاری است.

ثبت شرکت پیمانکاری در شیراز

بسیاری از افرادی که قصد ثبت شرکت بازرگانی را دارند از ماده 20 قانون تجارت که انواع شرکت‌ها را مشخص می‌کند بی اطلاع هستند و به همین دلیل جستجوی خود را با عناوینی مانند ثبت شرکت پیمانکاری آغاز می‌کنند. پیمانکاری کالایی است که می‌توان آن را در قالب یکی از شرکت‌های بازرگانی آورده و به عنوان شرکت بازرگانی ثبت کرد.

ثبت شرکت بازرگانی در شیراز

شرکت‌های دولتی و خصوصی اساساً در دسته شرکت‌های بازرگانی قرار می‌گیرند، حتی اگر فعالیت تجاری نداشته باشند، در هر صورت برای ثبت شرکت تجاری، فعالیت‌هایی مانند تجارت، خرید و فروش و یا واردات و صادرات در این موضوع فعالیت تجاری را نشان می‌دهد.

شرکت‌های قابل ثبت در محدوده ثبتی شیراز

 1. شرکت بازرگانی در شیراز
 2. شرکت پیمانکاری در شیراز
 3. شرکت خدماتی در شیراز
 4. شرکت گردشگری در شیراز
 5. شرکت ساختمانی در شیراز
 6. شرکت عمرانی در شیراز
 7. شرکت تولیدی در شیراز
 8. شرکت صنعتی در شیراز
 9. شرکت دانش بنیان در شیراز
 10. شرکت معماری در شیراز
انواع ثبت شرکت‌ها در شیراز

ثبت شرکت در شیراز موسسه ثبتی و حقوقی مهرگان، مشاوره رایگان: ۰۲۱۴۴۲۳۱۷۱۲

شرایط انتخاب نام شرکت در شیراز

 1. سه سیلابی بودن نام انتخابی شرکت
 2. نام انتخاب شده برای شرکت باید دارای معنی و ریشه فارسی بوده و در یکی از فرهنگ لغت‌های معتبر زبان فارسی درج شده باشد.
 3. نام انتخاب شده برای شرکت باید با موضوع شرکت همخوانی داشته باشد و با آن مغایرت نداشته باشد.
 4. برخی از نام‌ها ریشه غیر فارسی دارند و نمی‌توان آن‌ها را به عنوان نام ثبت کرد.
 5. کلماتی مانند تجارت، مهندسی، خدمات و غیره را می‌توان به عنوان نام شرکت ثبت کرد، اما به عنوان یکی از پسوندهای خاص نام شرکت محسوب نمی‌شوند.
 6. اعداد فقط می‌توانند به عنوان حروف در نام شرکت استفاده شوند.
 7. 2 ترکیب کلمات فارسی نباید منجر به کلمات بیگانه شود.
 8. اسامی انتخابی نباید با نظم عمومی و اخلاق حسنه و موازین دینی مغایرت داشته باشد.
 9. برای استفاده از کلمات بنیاد، سازمان، مؤسسه، جامعه، بانک، رفاه، سلامت، فرهنگ، ارشاد، تبلیغات، بازاریابی، فرهنگ، هنر، صندوق قرض‌الحسنه، لیزینگ و غیره در نام شرکت یا سازمان، کسب اجازه از مقام ذی‌صلاح مورد نیاز است.
 10. استفاده از واژه‌هایی مانند ایران، کشور، ملت و امثال آن در نام‌های پیشنهادی برای جلوگیری از سوء استفاده احتمالی پذیرفته نمی‌شود.

راهنمای جستجوی بهترین مراکز ثبت شرکت در شیراز

اگر به دنبال بهترین مرکز ثبت کسب و کار در شیراز هستید و در انتخاب یک مرکز ثبت کسب و کار خوب در شیراز دچار سردرگمی شده‌اید، بهتر است بدانید که موسسه مهرگان لیست کاملی از مراکز ثبت کسب و کار را برای مرجع شما در حال حاضر در نظر گرفته است. مراکز ثبت مشاغل در شیراز در اختیار شما قرار می‌گیرد تا از طریق پروفایل مرکز مورد نظر، با خدمات آن آشنا شوید و با مقایسه به راحتی به مرکز مورد نظر خود برسید.
در سایت مهرگان همچنین می‌توانید بیش از صدها مرکز معتبر ثبت شرکت در شیراز را مشاهده کرده و مرکز ثبت کسب و کار مورد نظر خود را که آدرس آن به شما نزدیک‌تر است یا خدماتی دارد را بیابید و آنچه را که می‌خواهید انتخاب کنید.
اگر مرکز ثبت شرکت مورد نظر خود را می‌شناسید، با استفاده از دکمه جستجوی وب سایت، نام مرکز ثبت شرکت مورد نظر خود را وارد کنید تا در صورت داشتن پروفایل در وب سایت، بتوانید تمامی اطلاعات مربوط به آن را پیدا کنید. مرکز شامل اطلاعات تماس، آدرس، توضیحات کامل خدمات مرکز مورد نظر خود مشاهده و با اطلاعات کافی به آن مراجعه نمایید.

چگونه می‌توانیم یک مرکز ثبت کسب و کار خوب در شیراز بشناسیم؟

بسیاری از مراکز ثبت شرکت در شیراز دارای صفحه اختصاصی در سایت پی جی هستند. وجود صفحه اختصاصی مرکز VIP در وب سایت مهرگان به افراد کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی از مرکز ثبت شرکت خاص یا مرکز مجاز ثبت شرکت در شیراز که توسط مرکز مورد نظر تبلیغ می‌شود به دست آورند.

خدمات مربوط به مرکز ثبت مشاغل چیست؟

ثبت شرکت یک قرارداد تجاری است که بین اشخاص حقیقی و حقوقی برای عمل در چارچوب قانونی مشخص منعقد می‌شود. مطابق ماده 195 قانون تجارت، ثبت کلیه شرکت‌های مذکور در این قانون الزامی و مشمول کلیه مقررات قانون ثبت شرکت می‌باشد. طبق قانون ثبت اسناد، ثبت اساسنامه شرکت نیز الزامی است؛ بنابراین با توجه به مواد فوق، چنانچه هر یک از شرکت‌های بازرگانی تشریفات مربوط به ثبت را انجام ندهد و ثبت ننماید، غیر رسمی و خلاف قانون بوده و مراجع ذی‌ربط می‌توانند فعالیت آن را متوقف کنند.

ثبت آنلاین شرکت در شیراز

کلیه مراحل ثبت شرکت در شیراز به‌صورت آنلاین و بدون مراجعه حضوری می‌باشد. همچنین دریافت بیشتر مجوزهای کار از مؤسسات مختلف به صورت آنلاین امکان‌پذیر است. حتی می‌توانید کارت بازرگانی خود را برای راه اندازی کسب و کار در شیراز از طریق سایت سازمان توسعه تجارت ایران دریافت کنید. سامانه هوشمند ثبت شرکت مهرگان همیشه در دسترس شماست تا از آخرین تغییرات و قیمت‌ها مطلع شوید. همچنین کارشناسان این مجموعه به صورت 24 ساعته در خدمت شما هستند. لازم به ذکر است که هرگونه راهنمایی و مشاوره تخصصی در زمینه تشکیل شرکت در استان‌های شیراز و فارس کاملاً رایگان است.

ثبت آنلاین شرکت در شیراز

ثبت شرکت در شیراز موسسه ثبتی و حقوقی مهرگان، مشاوره رایگان: ۰۲۱۴۴۲۳۱۷۱۲

مدت زمان و هزینه، نرخ و قیمت ثبت شرکت در شیراز

در مورد هزینه‌های ثبت شرکت و مدت زمان ثبت شرکت باید به چند نکته توجه داشت، تکمیل و آماده سازی کلیه مدارک مربوط به ثبت الزامی است، زیرا این امر در حین بررسی توسط کارشناسان اداره ثبت شرکت، در زمان ثبت اظهارنامه ثبت شرکت، مدارک دارای نقص تشخیص داده شوند، زمان خود را از دست می‌دهید. در نتیجه زمان ثبت شرکت متغیر است، اما برای ثبت باید 15 تا 30 روز کاری در نظر گرفته شود.
هزینه ثبت شرکت در شیراز به دو صورت دولتی و غیردولتی می‌باشد. در اینجا ما هزینه‌های دولتی برای ثبت کسب و کار را توضیح می‌دهیم. در هنگام ثبت شرکت باید به این نکته توجه داشت که در برخی موارد هزینه دارد که این هزینه بستگی به تعداد اعضا و حتی محدوده فعالیت شرکت و نوع شرکت دارد.
هزینه‌های اولیه ثبت شامل: هزینه ثبت شرکت در اداره ثبت شرکت، هزینه ابطال تمبر سرمایه، حق‌الوکاله ثبت شرکت، هزینه پست، قیمت آگهی در روزنامه رسمی و قیمت آگهی در روزنامه‌های کثیرالانتشار می‌باشد.

چه نهادی مسئول ثبت شرکت است؟

ثبت شرکت به عهده اداره ثبت مشاغل می‌باشد که دارای واحد ثبت در مراکز استان‌ها و سایر شهرستان‌ها می‌باشد به طوری که هر کسب و کار با توجه به آدرس خود در نزدیک‌ترین واحد ثبتی و زیر نظر اداره ثبت مشاغل آن شهر یا استان به ثبت می‌رسد.
البته شایان ذکر است که انتخاب نام شرکت ابتدا باید از طریق اینترنت و سامانه اداره ثبت مشاغل که به صورت سراسری است انجام شود و سپس از طریق فاز تحویل شرکت مدارک ثبتی به نزدیک‌ترین واحد اداره ثبت مشاغل که زیر نظر قوه قضائیه و سازمان ثبت اسناد و املاک کشور می‌باشد مراجعه کرد.

اساسنامه شرکت‌ها به چه صورت است؟

اساسنامه هر شرکت چهارچوب این شرکت را مشخص می‌کند، چه کسانی اعضای این شرکت هستند، چه تعداد سهام یا مشارکت در شرکت، سرمایه شرکت چقدر است، شرکا در چه سمتی هستند. موضوع فعالیت شرکت – و تاریخ پایان شرکت در اساسنامه به همراه تاریخ‌های کلی ذکر شده است.
البته می‌توان گفت اساسنامه هر شرکت بسته به نوع شرکت دارای مقررات متفاوتی است. مثلاً اساسنامه یک شرکت با مسئولیت محدود دارای 64 ماده و 11 تبصره است؛ اما اساسنامه مؤسسه کوتاه‌تر و دارای 26 ماده می‌باشد.

ثبت تغییرات شرکت در شیراز

کلیه تغییراتی که در ساختار مدیریتی شرکت و سرمایه آن رخ می‌دهد باید به صورت قانونی ثبت شود. شامل کاهش یا افزایش سرمایه، تبدیل واحد تجاری، تعویض سهام، انتخاب بازرسان و مدیران جدید یا تمدید اختیارات آن‌ها، تغییر آدرس، تغییر حقوق امضا، تغییر اساسنامه و انحلال شرکت می‌باشد. در این دسته لازم به ذکر است که چنین تصمیمی باید به تأیید و امضای حداقل دو سوم اعضا برسد. فرایند ثبت تغییر شرکت در شیراز و استان فارس با ارائه مدارک لازم برای این منظور آغاز و با اعلام آن‌ها در روزنامه رسمی کشور خاتمه می‌یابد.

نشانی اداره ثبت شرکت‌ها در شیراز

برای ثبت شرکت در شیراز می‌توانید به آدرس زیر مراجعه کنید.
استان فارس – شیراز – خیابان همت جنوبی شهر شیراز اداره کل ثبت اسناد و املاک فارس کد پستی 7188773535 مراجعه کرده یا با شماره تلفن 36320917-071 تماس حاصل فرمایید.

مناطق ثبت شرکت در استان شیراز

 1. واحد ثبتی در مرودشت
 2. واحد ثبتی در کازرون
 3. واحد ثبتی در جهرم
 4. واحد ثبتی در لارستان
 5. واحد ثبتی در فسا
 6. واحد ثبتی در داراب
 7. واحد ثبتی در فیروزآباد
 8. واحد ثبتی در ممسنی
 9. واحد ثبتی در نی‌ریز
 10. واحد ثبتی در آباده
 11. واحد ثبتی در اقلید
 12. واحد ثبتی در لامرد
 13. واحد ثبتی در سپیدان
 14. واحد ثبتی در کوار
 15. واحد ثبتی در زرین‌دشت
 16. واحد ثبتی در قیر و کار زین
 17. واحد ثبتی در استهبان
 18. واحد ثبتی در مُهر
 19. واحد ثبتی در خرامه
 20. واحد ثبتی در گراش
 21. واحد ثبتی در خرم بید
 22. واحد ثبتی در بوانات
 23. واحد ثبتی در فراش بند
 24. واحد ثبتی در رستم
 25. واحد ثبتی در ارسنجان
 26. واحد ثبتی در خنج
 27. واحد ثبتی در سروستان
 28. واحد ثبتی در پاسارگاد

سخن پایانی

شهر شیراز به دلیل قرار گرفتن در مرکز ایران و محیط حاصلخیز، از نظر تجارت و واردات بسیار حائز اهمیت است و نقطه تجاری بین شهرهای ایران است.
همان‌طور که در بالا ذکر شد، این شهر پتانسیل بالایی برای تجارت بین بنگاه‌های اقتصادی دارد. یکی از موارد مهم در این امر اهمیت تأسیس شرکت می‌باشد. در این مقاله سعی شده است اطلاعات دقیق و کاربردی برای مراجعه سریع شما ارائه شود.
هدف از ثبت شرکت در شیراز در واقع انجام امور مربوط به حوزه فعالیت بیش از 2 شخص حقوقی می‌باشد. ثبت شرکت چند منفعت برای ثبت در اداره ثبت اسناد و املاک در اختیار متقاضی قرار می‌گیرد.
با ثبت سریع شرکت در مؤسسه ثبت مهرگان می‌توانید در کمترین زمان ممکن شرکت خود را به صورت تخصصی ثبت کنید. این مجموعه با تیم حقوقی مجرب و سوابق موفق خود در سراسر کشور شما را راهنمایی می‌کند. مشاوره رایگان: 02144231712

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.