درباره ما

موسسه ثبتی و حقوقی مهرگان

ثبت انواع شرکت در سامانه اداره ثبت شرکت‌ها در کمترین زمان به صورتی که می توان نام ”فوری” بر آن نهاد. ما قبل از ثبت شرکت‌ها به شما می‌ گوییم که چه شرکتی و با چه موضوعی، چه میزان سرمایه لازم است در نظر بگیرید و نیز بعد از ثبت چه اقداماتی لازم است انجام دهید. در صورتی که نیاز به مشاوره برندسازی دارید ما راه آسانی برای شما داریم. تلاش ما در جهت انجام امورِ ثبتی شما، در کمترین زمان و با کمترین هزینه توسط کارشناسان با تجربه و دلسوز است، تا شما عزیزان بتوانید با خیالی آسوده نگاهی رو به جلو، در کسب و کار خود داشته باشید.
هدف ما در موسسه ثبتی و حقوقی مهرگان، ارائه مشاوره و راهنمایی توسط تیمی مجرب و کارآزموده در جهت آگاهی بخشیدن به شما عزیزان است. امید است با بهره‌گیری از تجربیات مشاورین ما بتوانید انتخابی صحیح داشته و در اسرع وقت کار شما را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به سرانجام برسانیم. دیدگاه و اساس کار ما همواره بر اصول احترام به مشتری،صداقت، تعهد و مسئولیت‌ پذیری استوار است.
خدمات موسسه ثبتی و حقوقی مهرگان:
ثبت شرکت، ثبت برند و لوگو، ثبت طرح صنعتی، ثبت اختراع، اخذ کد اقتصادی، اخذ کارت بازرگانی، اخذ جواز تاسیس، اخذ ایزو، تغییرات شرکت، انحلال شرکت، رتبه بندی، ارزش افزوده، پلمپ دفاتر، دریافت نماد الکترونیکی، طراحی سایت و اپلیکیشن مناسب کسب کار شما است.

اطلاعات تماس

آدرس

تهران ، فلکه دوم صادقیه ، برج گلدیس ، واحد 707

تلفن همراه

09124896102

تلفن ثابت

44231712 - 021

ایمیل

info@mehregansabt.com

    درخواست وقت ملاقات